• Gwarantujemy solidność usług
    oraz udzielamy gwarancji
  • terenem naszego działania
    jest Szczecin i okolice

Sieci komputerowe

Sieć komputerowa to system komunikacyjny, służący do przesyłania danych, łączy co najmniej dwa komputery oraz urządzenia peryferyjne.

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją sieci komputerowych. Sieci zakładane przez nas są bezpieczne, niezawodne, a dzięki dokładnemu wywiadowi i analizie potrzeb klienta, są funkcjonalne i adekwatne do oczekiwań zleceniodawcy. Aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo sieci przez nas wykonanej, szczególnie starannie dobieramy konfigurację sprzętową i programową. Instalujemy sieci w technologiach przewodowych i bezprzewodowych. Proponujemy naszym klientom profesjonalne:

  • Wykonanie okablowania sieci komputerowej – w obiektach już istniejących jak i nowo budowanych
  • Instalacja elementów pasywnych (UPS, szafy, gniazda sieciowe, listwy maskujące)
  • Zintegrowanie sieci LAN z innymi sieciami (telefoniczna, WAN, itp.)
  • W technologii przewodowej przewody układamy pod tynkiem w giętkich rurach osłonowych typu „peszel”, natomiast przy instalacji natynkowej przewody układamy w listwach elektroinstalacyjnych lub korytach kablowych.

Każda zainstalowana przez nas sieć jest sprawdzona poprzez wykonanie pomiarów elektrycznych w pełnym zakresie, oraz przez wykonanie pomiarów dynamicznych dla kat. 5, 5e lub 6. Na wykonane prace udzielamy rocznej gwarancji. Istnieje również możliwość certyfikowania sieci i uzyskania gwarancji producenta danego systemu okablowania na okres 20 lat.

Anluks Elektroinstalatorstwo, ul. Białej Mewy 9/2, 71-784 Szczecin, Andrzej Komorek, telefon +48 602 760 571