• Gwarantujemy solidność usług
    oraz udzielamy gwarancji
  • terenem naszego działania
    jest Szczecin i okolice

Instalacje domofonowe, wideodomofonowe

Wykorzystywany w domach, mieszkaniach i firmach do identyfikacji gości i interesantów oraz do zdalnego otwierania drzwi domofon, to urządzenie służące do komunikacji głosowej na niewielkie odległości. Jego bardziej rozbudowaną wersją jest wideodomowfon – czyli domofon połączony z kamerą i wyświetlaczem. Zapewnia wygodę mieszkańców, zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkowe funkcje sieci domofonowej i wideo domofonowej obejmują na przykład: zamki szyfrowe, interkom, przekaźniki, rejestracja osób odwiedzających, możliwość skonfigurowania zamków z urządzeniami zwalniającymi elektor zaczepy np. piloty, karty lub pastylki i wiele innych możliwości, konfigurowanych zgodnie z życzeniem klienta. Jest urządzeniem występującym powszechnie. Nasza firma kieruje do Państwa ofertę, zawierającą:

  • Montaż i konserwacja instalacji domofonowej z montażem osprzętu w każdego typu obiektach budowlanych
  • Rozbudowa i modernizacja istniejących instalacji domofonowych i wideo domofonowych
  • Zgodnie z życzeniem inwestora rozmieścimy na poszczególnych piętrach lub w poszczególnych pomieszczeniach dowolną liczbę unifonów i monitorów

Instalujemy urządzenia i materiały firm Miwi-Urmet, Farfisa, Fermax, Laskomex, ABB kierując ofertę do osób prywatnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości.

Anluks Elektroinstalatorstwo, ul. Białej Mewy 9/2, 71-784 Szczecin, Andrzej Komorek, telefon +48 602 760 571