• Gwarantujemy solidność usług
    oraz udzielamy gwarancji
  • terenem naszego działania
    jest Szczecin i okolice

Pytania i odpowiedzi

Mieszkam w starej kamienicy. Instalacja elektryczna w moim mieszkaniu jest bardzo stara. Do tego licznik jest umiejscowiony niemal w drzwiach wejściowych. Boję się jednak, że koszt wymiany instalacji będzie ogromny.

Witam. Proszę się nie martwić. Kosztorys wymiany instalacji wykonamy dla Pani bezpłatnie. Pomożemy Pani w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z wymianą instalacji i przesunięciem licznika. Ponadto, umówimy się, co do sposobu wykonania instalacji. Jeżeli nie przewiduje Pani remontu mieszkania w najbliższym czasie, możemy położyć instalację niemal bezinwazyjnie.

Marzy mi się inteligentny dom. Jestem w trakcie budowy, ale słyszałem, że to jest bardzo kosztowne.

Ceny systemów inteligentnych domów już nie są tak abstrakcyjnie wysokie jak kiedyś. W chwili obecnej każdy inwestor może sobie pozwolić na inteligentny budynek. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zrobimy bezpłatny kosztorys.

Mam firmę, chciałbym podjąć stałą współpracę z zakładem usług elektrycznych w zakresie wykonywania pomiarów i przeglądów okresowych.

Nasza firma elektryczna świadczy usługi w tym zakresie. Dla stałych klientów mamy zniżki oraz rabaty na wykonywane prace. Proponujemy również naszym stałym klientom, że będziemy pamiętać o przeglądach okresowych, ponieważ wiemy, w jakich odstępach czasu należy je wykonywać. Dzięki temu, właściciel firmy, który ma na głowie również problem okresowych przeglądów instalacji elektrycznej, może spać spokojnie.

Anluks Elektroinstalatorstwo, ul. Białej Mewy 9/2, 71-784 Szczecin, Andrzej Komorek, telefon +48 602 760 571